BAŞARI ÖYKÜSÜ – ŞEYDANUR

BAŞARI ÖYKÜSÜ – ŞEYDANUR

Benim  kendimi bildim bileli fazla kilom var.  Ve yıllardır kendi başıma diyet yaparım. Ne zaman bir gazete veya internette diyet listesi görsem uygularım. Daha doğrusu uygulamaya çalışırım. Tabi bu uygulama sürecim genelde en fazla 15 gün olur ve ben sıkılır diyeti bırakırım. Tabi verdiğin  1- 2 kiloyu da hemen geri alırım.  İlk defa bir diyetisyenle birlikte diyet yaptım. Ama diyetisyenimle sadece telefonla görüşerek ve WhatsApp da yazışarak.

İnternette yine diyet araştırırken, slimming center online diyet programını gördüm, hemen online  üye bilgi formunu doldurup gönderdim. Hemen diyete başladım.

Diyetisyen Nurdan hanım çok sıcak çok samimi ve başarılı bir diyetisyen. Aslında bir arkadaş. Bana kendisini istediğim zaman arayabileceğim kadar samimi davrandı. Onunla diyet yaparken hiç zorlanmadım. Ayrıca Gülten hanımda her gün telefonuma gönderdiği WhatsApp mesajları ile beni çok motive etti ve diyette olduğumu unutturmadı. Ben de hevesimi hiç yitirmedim.

Ben 24 yaşındayım. Boyum 163.  74 kilo ile diyete başladım. Şimdi 56 kiloyum. Beş ayda 18 kilo verdim. Bir ayda kilo koruma yaptım.

Sonunda fazla kilolar nasıl verilir ve sonra nasıl beslenilir diyetisyenimden öğrendim. Benim ekonomik olarak bir diyetisyene her hafta gitme gibi bir olanağım yoktu.  Aylık online programına başladım, sonra memnun kaldıkça her ay uzatarak devam ettim. Böylece online olarak beni 6 ay boyunca çok yakından takip ettiler. Kendimi hiç yalnız hissetmedim. Har an arayabildim, sorularımı sorabildim ve yardım istedim. Çok memnunum.

Nurdan hanım ve Gülten hanıma çok teşekkür ederim. Sizleri çok seviyorum.

Üyeniz Şeydanur.

Başarı öyküsü –  Gülten Özbek – Nurdan Çeliktaş


No comments

Write a comment
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write a Comment

<